KURUMSAL

EFES Play

HAKKIMIZDA

EFES Play

    Türkiye ve dünyada birçok oyun alanı ve ürünü bulunan Efes Play, anahtar teslim oyun alanları tasarım & tedarik & üretiminde 17 yılı geride bıraktığı tecrübesi ile uluslararası düzeyde lider konuma gelmiştir.
    Hızlı hizmet anlayışını Hollanda ve   İtalya satış ofisleri ile 2017 yılında desteklerken, 2018 yılında Fransa, Almanya ve diğer ülkelerde hizmete girecektir. 
Müşterilerimizin düşten gerçeğe projeleri, güçlü ve deneyimli ekibimizin yaratıcı tasarımları ile başlar, tedarikçi ağımızla birleşir, üretim sahalarımızda şekillenir ve montaj ekibimizle gerçeğe dönüşür. Satış sonrası desteğimiz ile müşteri memnuniyetimiz, uzun vadede devam eder.
    Efes Play, Türkiye'de Avrupa standartlarına uygun üretim yapan ve Avrupa ülkelerine ihracat gerçekleştiren tek iç mekan oyun parkı üreticisidir. Oyun Parklarımızda kullandığımız tüm ekipmanlarımız mevcut güvenlik ve kalite standartlarına uygundur ve proje bitiminde uluslararası yetkili standart ve denetleme kuruluşları tarafından sertifikalandırılabilir.
   Çocuklara güvenli, gelişimlerini destekleyici, renkli ve yaratıcı iç mekan oyun parkları, büyük yaş gruplarına ise beklentilerini aşacak kadar eğlence ve macera dolu parkurlar üretiyoruz.
   Daima ileriye dönük düşünen şirket vizyonumuz ile tüm müşteri portföyümüze ve potansiyel müşterilerimize yenilikçi tasarım ve ürün gruplarımızı sunmaya devam ediyoruz. İnanıyoruz ki işletmeniz ve sizin için doğru ortağınız Efes Play!

 

HAKKIMIZDA

Güvenlik

Çocukların sağlığı ve güvenliği her şeyden önemlidir. Bu sebeple oyun alanlarının üretiminde, güvenlik ve imalat standartları ayrı bir önem taşımaktadır. Maalesef bu bilinç henüz ülkemizde yerleşmemiştir. Bugüne kadar Türkiye'nin birçok iline ve 48 ülkeye ihracat yapan bir firma olarak Efes Play, konusunda bilgi ve tecrübe sahibi ekibi ve ekipmanları ile tüm güvenlik koşullarını olması gereken şekilde sağlamaktadır. Efes Play, uluslararası yetkili standart ve denetleme kuruluşları tarafından sürekli kontrol edilip sertifikalandırılan, EN14960 ve EN1176 normlarına uygun ürünler üretir.

 Güvenlik
Çözüm Firması

HAKKIMIZDA

Çözüm Firması

Sektörün uluslararası fuarlarına devamlı katılım sağlayan Efes Play, trendleri yakından takip eder ve bunu müşterileri ile paylaşarak hizmetlerini güncel tutar. Müşterilerin istekleri doğrultusunda en uygun ürün seçimine yardımcı olur, en iyi fiyata temin ederken kaliteden ödün vermez. Oyun parkları, mekanınızın ölçülerine uygun 3D tasarımlarla şekillenir. Uzun ömürlü ekipmanlar ile uzun vadede memnuniyet sağlanır.

HAKKIMIZDA

İhracat Yaptığımız
Ülkeler

Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Fas, Finlandiya, Fransa, Gana, Güney Afrika, Gürcistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsrail, İsviçre, İtalya, Katar, Kenya, Kıbrıs, Kore, Kosova, Kuveyt, Kolombiya, Lübnan, Macaristan, Meksika, Mısır, Moldovya, Norveç, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, Singapur, Slovenya, Suriye, Suudi Arabistan, Tunus, USA, Yunanistan, Uganda.

İhracat Yaptığımız<br />
Ülkeler
0

Farklı Ürün Grubu

0

Ülkeye İhracat

0

Tamamlanmış Proje

0

Mutlu Müşteri